Ota yhteyttä | Juujärvi LKV

Tervetuloa uuteen palvelevaan asuntomyymäläämme Åströmin puiston, Nahkatehtaan ja Ainolan puiston kupeeseen Myllytulliin, Kasarmintie 5:een. Toimistomme on kävelymatkan päässä ydinkeskustasta. Tänne on autoilevankin asiakkaan helppo tulla: Tietomaan laaja P-alue sijaitsee toimistomme välittömässä läheisyydessä.


Marjo Juujärvi
Kiinteistönvälittäjä, LKV,
yrittäjä, omistaja

marjo@juujarvilkv.fi
040 841 7700

Lue lisää

Mikko Jussila
Kiinteistönvälittäjä,LKV

mikko@juujarvilkv.fi
044 984 8690

Lue lisää

Veijo Huuskonen
Myyntineuvottelija

veijo@juujarvilkv.fi
050 553 3910

Lue lisää

Anette Mikkola
Myyntineuvottelija

anette@juujarvilkv.fi
044 985 0757

Lue lisää

Arto Mäntylä
Myyntineuvottelija KiAT

arto@juujarvilkv.fi
044 980 8671

Lue lisää

Tiina Kivilinna
Kiinteistönvälittäjä LKV

tiina@juujarvilkv.fi
044 984 9167

Lue lisää

Jätä yhteystietosi, niin olemme sinuun yhteydessä pikaisesti.

Voit halutessasi myös soittaa

040 841 7700 / Marjo, 044 984 8690 / Mikko, 050 5533910 / Veijo, 044 985 0757 / Anette, 044 980 8671 / Arto, 044 984 9167 / Tiina

Hyväksyn, että antamiani tietoja saa käyttää sähköiseen suoramarkkinointiin. Lisätietoa